Przemysł kosmetyczny

Systemy podawania dla przemysłu kosmetycznego i perfumeryjnego

Przemysł perfumeryjny i kosmetyczny odgrywa zasadniczą rolę w hiszpańskiej gospodarce, zwłaszcza w eksporcie. W efekcie Hiszpania jest szóstym światowym eksporterem perfum i kosmetyków.

Systemy podawania i podajniki TAD przeznaczone dla firm w tym sektorze spełniają wszystkie wymagania tej branży, tak w zakresie wysokiej wydajności, szybkiej wymiany formatów, niezawodności, bezpieczeństwa i jakości. Jesteśmy specjalistami w podawaniu i orientowaniu elementów dla przemysłu perfumeryjnego i kosmetycznego, elementów zwykle delikatnych, ozdobnych, rysujących się, które łatwo mogą ulec uszkodzeniu, zarysowaniu w kontakcie z powierzchniami metalowymi. Są to produkty, które wymagają zachowania jakości do końca procesu. W TAD opracowaliśmy podajniki wibracyjne, podajniki mechaniczne, odśrodkowe, przenośniki poziome i pionowe, które spełniają te wymagania.

Dla branży perfumeryjnej i kosmetycznej projektujemy i produkujemy urządzenia do podawania elementów takich jak np.: pojemniki, pokrywki, opakowania plastikowe lub szklane do makijażu: pudrów, cieni, szminek, a także perfum lub kremów, kasety, opakowania do roll-onów, dozowniki i pompki do rozpylania, pędzelki i buteleczki do lakierów do paznokci i zatyczki o dowolnym rozmiarze i geometrii.

Na coraz bardziej wymagającym rynku, wysokiej jakości podajniki i systemy podawania są niezbędne.

Przemysł kosmetyczny
Przemysł kosmetyczny
Przemysł kosmetyczny