ES · CAT · EN · FR · DE · PT · PL · LAT LinkedIn Twitter Facebook YouTube

Wstęp > O firmie

Położenie

Położenie> Nasza główna siedziba i zakład produkcyjny znajdują się na terenie metropolii Barcelona, niedaleko serca ekonomi, kultury i turystyki miasta. 

Według rankingu "European Cities Monitor" z 2012 roku, Barcelona jest piątym miastem w Europie do prowadzenia biznesu oraz drugim miastem, w odczuciach przedsiębiorców, które robi najwięcej w celu przyciągnięcia inwestycji. Potwierdziła, że jest jednym z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznych miast Europy. Barcelona była gospodarzem wielu imprez światowych, które rozsławiły ją na arenie międzynarodowej, Wśród nich najsłynniejsze to: Wystawy Ogólne 1888 i 1929, letnia Olimpiada w 1992 oraz Światowe Forum Kultury w 2004.

Jak widać znajdujemy się w strategicznym miejscu, które umożliwia połączenia z całym światem, dzięki bliskości szerokiej i rozwiniętej infrastruktury drogowej, morskiej i lotniczej.

Lotnisko Del Prat (Międzynarodowy Port Lotniczy w Barcelonie), stanowiący szeroko otwarte drzwi dla podróżnych ze świata i z kraju, znajduje się zaledwie 10 minut od naszej firmy. Natomiast port morski w Barcelonie, jeden z największych na Morzu Śródziemnym, znajduje się w odległości zaledwie 9 km. W odległości 7 km znajduje się Sants - stacja szybkiej kolei. Również bliskość komunikacji miejskiej (metro, autobus, FGC) ułatwia kontakt z naszym zakładem produkcyjnym. W odległości kilku minut znajduje się Gran Via, aleja przecinająca Barcelonę z północy na południe, która stanowi oś połączenia wzdłuż Morza Śródziemnego, aż do Francji oraz północnej Europy.